Обладнання

InfinitiTM Vision System, це:
1. Унікальна система гідродинаміки
2. Вибір джерела енергії
3. Традиційний ультразвук
4. Технологія Ozil
5. Технологія Aqualase
6. Система управління гідродинаміки FMS (Fluidics Management System).
Основні переваги офтальмологічної системи Infiniti

Детальніше...

Ергономічний дизайн оптичної головки мікроскопа з вбудованим роздільником променя дозволяє хірургу приймати зручну позу при проведенні операції. Ключовим компонентом цієї приналежності являються бінокулярный окуляр з змінним кутом наклону від 45 до 90 градусів. Багатофункціональна ножна педаль вологостійка, дає хірургу можливість управляти практично всіма функціями

Детальніше...

Оптико-когерентний томограф 3D-OCT-1000 Mark II - приклад оптимального поєднання швидкого томографічного сканування і високоякісної ретинальної зйомки.

  • Унікальне поєднання: OCT + ретинальная камера
  • Висока швидкість сканування (у 50 разів швидше класичних жовтні - 3,5 сек/256 По-сканів)

    Детальніше...

Новий DC-3 з вбудованою цифровою камерою є професійною системою. Призначений для роботи виключно з SL-D серії Topcon Цифровими щілинними лампами, DC-3 пропонує покращені 8-мегапіксельні чіткі зображення, відео та високу якість цифрової документації. DC-3 може бути легко встановлений в оптичному шляху будь-якої "D" серії Topcon щілинної лампи. Всі налаштування на DC-3, у тому числі ISO чутливість і розмір зображення, і т.д., програмне забезпечення орієнтованих рішень, захоплення і обробка зображень, виконуються надзвичайно швидко і легко. DC-3 може використовуватися з або без спалаху.

Детальніше...

Новий компактний периметр Сентерфілд виконує статичну, кінетичну і колірну периметрію по повному полю зору, а також перевірку порогової чутливості сітківки. Крім того, прибор має можливість зміни параметрів програм, а також створення індивідуальних програм. Крім того, прилад володіє можливістю зміни параметрів програм і створення індивідуальних програм.

Детальніше...

Комп'ютерний тонометр СТ-80 відрізняється високою точністю і стабільністю вимірюваних даних, які не залежать від зовнішніх факторів. М'який потік повітря робить процес вимірювання більш комфортним для пацієнта.
Комп'ютерний тонометр СТ-80 дозволяє вимірювати внутрішньоочний тиск ще швидше і безпечніше в порівнянні з попередньою моделлю.
Зображення ока пацієнта і фокусувальні мітки лікар спостерігає на екрані вбудованого монітора

Детальніше...

Одночасний показ бінокулярного читання
Новий кольоровий РК-монітор одночасно відображає покази як правого і лівого ока так, що оператор може миттєво дістати всю необхідну інформацію про пацієнта.
Широкий  Діапазон виміру
Широкий спектр 8800-х серій дозволяє проводити вимірювання, отримані на хворих з ± 10D астигматизмом.
Призматична система вимірювання  TOPCON "ROTARY "
Особливостями нових 8800-х серій TOPCON є

Детальніше...

Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 4 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія