Діагностика зору

Ергономічний дизайн оптичної головки мікроскопа з вбудованим роздільником променя дозволяє хірургу приймати зручну позу при проведенні операції. Ключовим компонентом цієї приналежності являються бінокулярный окуляр з змінним кутом наклону від 45 до 90 градусів. Багатофункціональна ножна педаль вологостійка, дає хірургу можливість управляти практично всіма функціями OMS-800, без необхідності робити це руками і відволікатися від операції. Хірург може регулювати інтенсивність освітлення, збільшувати зображення, змінювати фокусування, вибирати необхідний кут освітлення і змінювати положення мікроскопа по осях XY. Кнопки на педалі розташовуються найбільш зручним способом і можуть бути перепрограмовані при необхідності. Компактний дизайн мікроскопа та спеціально спроектована основа дозволяють звільнити більше місця для більш комфортної роботи хірурга і його асистента.

OMS-800 Pro OMS-800 Pro - покращена комплектація мікроскопа для катарактальних операцій:

  • Всі особливості і переваги моделі Standard (зазначені вище).
  • Функція електромагнітної фіксації плеча дозволяє хірургу надійно зафіксувати положення мікроскопа.
  • Функція подвійного фокусування (груба і точна) дозволяє хірургу без допомоги переміщення керувати блоком мікроскопа за допомогою педалі.

Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 17 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія