Діагностика зору

Ергономічний дизайн оптичної головки мікроскопа з вбудованим роздільником променя дозволяє хірургу приймати зручну позу при проведенні операції. Ключовим компонентом цієї приналежності являються бінокулярный окуляр з змінним кутом наклону від 45 до 90 градусів. Багатофункціональна ножна педаль вологостійка, дає хірургу можливість управляти практично всіма функціями OMS-800, без необхідності робити це руками і відволікатися від операції. Хірург може регулювати інтенсивність освітлення, збільшувати зображення, змінювати фокусування, вибирати необхідний кут освітлення і змінювати положення мікроскопа по осях XY. Кнопки на педалі розташовуються найбільш зручним способом і можуть бути перепрограмовані при необхідності. Компактний дизайн мікроскопа та спеціально спроектована основа дозволяють звільнити більше місця для більш комфортної роботи хірурга і його асистента.

OMS-800 Pro OMS-800 Pro - покращена комплектація мікроскопа для катарактальних операцій:

  • Всі особливості і переваги моделі Standard (зазначені вище).
  • Функція електромагнітної фіксації плеча дозволяє хірургу надійно зафіксувати положення мікроскопа.
  • Функція подвійного фокусування (груба і точна) дозволяє хірургу без допомоги переміщення керувати блоком мікроскопа за допомогою педалі.

Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 3 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія