Діагностика зору

Новий DC-3 з вбудованою цифровою камерою є професійною системою. Призначений для роботи виключно з SL-D серії Topcon Цифровими щілинними лампами, DC-3 пропонує покращені 8-мегапіксельні чіткі зображення, відео та високу якість цифрової документації. DC-3 може бути легко встановлений в оптичному шляху будь-якої "D" серії Topcon щілинної лампи. Всі налаштування на DC-3, у тому числі ISO чутливість і розмір зображення, і т.д., програмне забезпечення орієнтованих рішень, захоплення і обробка зображень, виконуються надзвичайно швидко і легко. DC-3 може використовуватися з або без спалаху. Flash вкладення доступні при DC-3 і використовуються на SL-D7 або SL-D8Z моделі щілинної лампи.
Основні характеристики
* 8-мегапіксельні чіткі зображення
* Повністю інтегрований додаток
* Легке захоплення з джойстика на щілинній лампі
* Захоплення нерухомих зображень або динамічних відео

Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 7 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія