Діагностика зору

Новий DC-3 з вбудованою цифровою камерою є професійною системою. Призначений для роботи виключно з SL-D серії Topcon Цифровими щілинними лампами, DC-3 пропонує покращені 8-мегапіксельні чіткі зображення, відео та високу якість цифрової документації. DC-3 може бути легко встановлений в оптичному шляху будь-якої "D" серії Topcon щілинної лампи. Всі налаштування на DC-3, у тому числі ISO чутливість і розмір зображення, і т.д., програмне забезпечення орієнтованих рішень, захоплення і обробка зображень, виконуються надзвичайно швидко і легко. DC-3 може використовуватися з або без спалаху. Flash вкладення доступні при DC-3 і використовуються на SL-D7 або SL-D8Z моделі щілинної лампи.
Основні характеристики
* 8-мегапіксельні чіткі зображення
* Повністю інтегрований додаток
* Легке захоплення з джойстика на щілинній лампі
* Захоплення нерухомих зображень або динамічних відео

Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 46 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія