Діагностика зору

Комп'ютерний тонометр СТ-80 відрізняється високою точністю і стабільністю вимірюваних даних, які не залежать від зовнішніх факторів. М'який потік повітря робить процес вимірювання більш комфортним для пацієнта.
Комп'ютерний тонометр СТ-80 дозволяє вимірювати внутрішньоочний тиск ще швидше і безпечніше в порівнянні з попередньою моделлю.
Зображення ока пацієнта і фокусувальні мітки лікар спостерігає на екрані вбудованого монітора з високою роздільною здатністю. На екрані монітора також висвічується інформація по проведеному виміру: покажчик положення ока - правий чи лівий, режим виміру - ручний або автоматичний, діапазон вимірювання, величина внутрішньоочного тиску - по три значення для кожного ока і середня величина тиску.
Проводити вимірювання на тонометрі СТ-80 дуже просто: за допомогою однієї ручки джойстика оператор встановлює фокусувальну точку, відбиту від ока пацієнта, в центр візирного квадрата і фокусує цю крапку до різкого зображення - прилад автоматично визначає оптимальне положення для старту і миттєво виробляє вимір. Швидкість вимірювання становить всього 3 мсек.
Комп'ютерний тонометр TOPCON СТ-80 автоматично визначає помилкові дані, наприклад, коли пацієнт моргнув, позначаючи ці дані в дужках. Комп'ютерний тонометр СТ-80 також дає підказку лікарю, коли необхідно протерти оптичне віконце об'єктива. Наявність функції самоконтролю точності вимірювань в СТ-80 гарантує лікарю максимально високу достовірність даних вимірювань.
Технічні характеристики тонометра СТ-80:

* Безконтактний комп'ютерний тонометр з TV-монітором високого дозволу
* Управління з допомогою джойстика
* Автоматичне виділення зіниці на екрані рамкою
* Вбудований термопринтер
* Два діапазони вимірювань 0-30 мм. рт. ст. і 0-60 мм. рт. ст.
* Час вимірювання: 3 мсек
* Робоча дистанція 11 мм
* Режим роботи: автоматичний або ручний
* Індикація помилок при слабкому сигналі
* Робоча температура від 10 до 40 градусів
* Розміри 272 мм (ширина) - 505 мм (глибина) - 430 ~ 458 мм (висота)

Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 20 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія