Діагностика зору

Комп'ютерний тонометр СТ-80 відрізняється високою точністю і стабільністю вимірюваних даних, які не залежать від зовнішніх факторів. М'який потік повітря робить процес вимірювання більш комфортним для пацієнта.
Комп'ютерний тонометр СТ-80 дозволяє вимірювати внутрішньоочний тиск ще швидше і безпечніше в порівнянні з попередньою моделлю.
Зображення ока пацієнта і фокусувальні мітки лікар спостерігає на екрані вбудованого монітора з високою роздільною здатністю. На екрані монітора також висвічується інформація по проведеному виміру: покажчик положення ока - правий чи лівий, режим виміру - ручний або автоматичний, діапазон вимірювання, величина внутрішньоочного тиску - по три значення для кожного ока і середня величина тиску.
Проводити вимірювання на тонометрі СТ-80 дуже просто: за допомогою однієї ручки джойстика оператор встановлює фокусувальну точку, відбиту від ока пацієнта, в центр візирного квадрата і фокусує цю крапку до різкого зображення - прилад автоматично визначає оптимальне положення для старту і миттєво виробляє вимір. Швидкість вимірювання становить всього 3 мсек.
Комп'ютерний тонометр TOPCON СТ-80 автоматично визначає помилкові дані, наприклад, коли пацієнт моргнув, позначаючи ці дані в дужках. Комп'ютерний тонометр СТ-80 також дає підказку лікарю, коли необхідно протерти оптичне віконце об'єктива. Наявність функції самоконтролю точності вимірювань в СТ-80 гарантує лікарю максимально високу достовірність даних вимірювань.
Технічні характеристики тонометра СТ-80:

* Безконтактний комп'ютерний тонометр з TV-монітором високого дозволу
* Управління з допомогою джойстика
* Автоматичне виділення зіниці на екрані рамкою
* Вбудований термопринтер
* Два діапазони вимірювань 0-30 мм. рт. ст. і 0-60 мм. рт. ст.
* Час вимірювання: 3 мсек
* Робоча дистанція 11 мм
* Режим роботи: автоматичний або ручний
* Індикація помилок при слабкому сигналі
* Робоча температура від 10 до 40 градусів
* Розміри 272 мм (ширина) - 505 мм (глибина) - 430 ~ 458 мм (висота)

Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 6 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія