Діагностика зору

Одночасний показ бінокулярного читання
Новий кольоровий РК-монітор одночасно відображає покази як правого і лівого ока так, що оператор може миттєво дістати всю необхідну інформацію про пацієнта.
Широкий  Діапазон виміру
Широкий спектр 8800-х серій дозволяє проводити вимірювання, отримані на хворих з ± 10D астигматизмом.
Призматична система вимірювання  TOPCON "ROTARY "
Особливостями нових 8800-х серій TOPCON є ексклюзивні ROTARY Prism технології для неперевершеної точності та надійності. Кут призми дозволяє значно ширше вимірювати області сітківки. Як результат, вимірюване зображення забезпечує надзвичайно надійні дані. 8800-ті серії є однимм з найшвидших авторефрактометрів у світі. Спеціально розроблений процесор дозволяє серії 8800 значно скоротити час виміру.

Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 8 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія