Діагностика зору

Одночасний показ бінокулярного читання
Новий кольоровий РК-монітор одночасно відображає покази як правого і лівого ока так, що оператор може миттєво дістати всю необхідну інформацію про пацієнта.
Широкий  Діапазон виміру
Широкий спектр 8800-х серій дозволяє проводити вимірювання, отримані на хворих з ± 10D астигматизмом.
Призматична система вимірювання  TOPCON "ROTARY "
Особливостями нових 8800-х серій TOPCON є ексклюзивні ROTARY Prism технології для неперевершеної точності та надійності. Кут призми дозволяє значно ширше вимірювати області сітківки. Як результат, вимірюване зображення забезпечує надзвичайно надійні дані. 8800-ті серії є однимм з найшвидших авторефрактометрів у світі. Спеціально розроблений процесор дозволяє серії 8800 значно скоротити час виміру.

Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія