При підтримці головного офтальмолога МОЗ України 20-22 вересня 2010 р. на базі ЛОКЛ відбувся науково-практичний семінар західного регіону з міжнародною участю «Актуальні питання окулопластичної хірургії», присвячений важливим питанням пластичної офтальмохірургії. На семінар був запрошений окулопластичний хірург, науковий співробітник Американської Академії Офтальмологів, завідуючий офтальмологічним відділенням (Шпиталь СОД), член правління благодійної фундації «Дезерет Чарітіз», професор університету штату Юта , доктор Колл Бренсон.
Професор проконсультував 25 пацієнтів та провів науковий семінар, де були висвітлені питання:
  1. Відновлення повік при травмах, видалених пухлинах, опіках, вроджених вадах, вікових змінах тощо, яке включає відновлення з використанням трансплантованої шкіри та ротацію, усунення птозу та млявої шкіри, горизонтальна кантопластика та ротація повік для лікування заворотів повік та ін. 
  2. Оцінка та усунення обструкцій носослізних шляхів (дакріоцисториностомія, зондування, інтубація та ін).
  3. Оцінка та усунення орбітальних проблем, включаючи тріщини, пухлини, екзофтальм, енофтальм та ін.
  4. Оцінка та лікування офтальмопатії при хворобі щитовидної залози, включаючи такі операції як рецесія леватора при западінні верхньої повіки, латеральна кантопластика при западінні нижньої повіки, орбітальна декомпресія при злоякісному екзофтальмі та ін
  5. Оцінка та лікування загальних захворювань ока, таких як травми, пухлини, вроджені вади (такі як мікрофтальм) з використанням енуклеації, евісцерації, відновлення очної ямки за допомогою трансплантації шкіри, відновлення кон'юнктивального склепіння за допомогою трансплантації слизової оболонки ротової порожнини.
За допомогою цих лекцій спеціалісти, що цікавляться офтальмохірургією отримали великий спектр знань та поштовх до удосконалення своїх навиків в окуло пластичній хірургії.В роботі конференції прийняли участь більше 150 офтальмологів Львівської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Чернівецької та Іванo-Франківської областей. Керуючись рекомендаціями доктора Бренсона було прооперовано в ЛОКЛ 8 дорослих пацієнтів, та в КЗ ОДКЛ “ОХМАТДИТ” – 3 дітей.Науково-практична конференція пройшла за підтримки Головного Офтальмолога МОЗ України Рикова С.М. та Благодійної Фундації «Дезерет Чарітіз» США.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."


Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 7 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія