Офтальмологія Львів, ЛОКЛ

Вікова макулярна дегенерація (ВМД) найпоширеніша причина втрати центрального зору, особливо серед осіб похилого віку. ВМД - це дегенерація макули, ділянки сітківки, що відповідає за центральний зір. Дане захворювання зазвичай призводить до поступової, безболісної втрати зору, в рідкісних випадках зір може знизитись раптово. Основними симптомами є нечіткість та викривлення зображення, постійна зміна окулярів, що не приносить покращення. При ВМД зір не втрачається повністю,патологія, як правило, не впливає на периферичне поле зору, якого достатньо для орієнтування у просторі. ВМД поділяється на суху та вологу форму, в залежності від цього лікарем призначається відповідне лікування. Лікування даного захворювання полягає в профілактиці та призупиненні прогресування, за допомогою вітамінотерапії, зокрема такими препаратамим, як Окювайт Лютеїн та Окювайт Ретинат, а також введенні в середину ока(інтравітреально) спеціальних препаратів інгібіторів фактору росту ендотелію судин( ФРЕС).

Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 6 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія