Офтальмологія Львів, ЛОКЛ

Вікова макулярна дегенерація (ВМД) найпоширеніша причина втрати центрального зору, особливо серед осіб похилого віку. ВМД - це дегенерація макули, ділянки сітківки, що відповідає за центральний зір. Дане захворювання зазвичай призводить до поступової, безболісної втрати зору, в рідкісних випадках зір може знизитись раптово. Основними симптомами є нечіткість та викривлення зображення, постійна зміна окулярів, що не приносить покращення. При ВМД зір не втрачається повністю,патологія, як правило, не впливає на периферичне поле зору, якого достатньо для орієнтування у просторі. ВМД поділяється на суху та вологу форму, в залежності від цього лікарем призначається відповідне лікування. Лікування даного захворювання полягає в профілактиці та призупиненні прогресування, за допомогою вітамінотерапії, зокрема такими препаратамим, як Окювайт Лютеїн та Окювайт Ретинат, а також введенні в середину ока(інтравітреально) спеціальних препаратів інгібіторів фактору росту ендотелію судин( ФРЕС).

Новини сайту

 З 16 по 17 червня 2016р. на базі офтальмологічного відділення ЛОКЛ проводитиметься науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики та лікування вітреоретинальної патології". 
Організатори: Товариство офтальмологів України,ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України", Департамент охорони здоров'я ЛОДА, Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 10 гостей на сайті

Інфо для пацієнтів


Наші спеціалісти

Відео-енциклопедія